ПРО КОМПАНІЮ КТМ

Історія австрійського бренду KTM починається з 1934 року і ось уже понад 89 років розробляє та виготовляє мотоцикли.

Будучи провідним європейським виробником моторизованих двоколісних транспортних засобів, компанія KTM пропонує широкий вибір брендів преміум-класу, у тому числі високопродуктивних брендів мотоциклів, таких як KTM, Husqvarna Motorcycles та GASGAS. Під брендом WP компанія виробляє високопродуктивні компоненти, а також виробляє та продає високопродуктивні спортивні автомобілі через підрозділ KTM X-BOW.

KTM постійно розвивається, щоб відповідати сучасним вимогам, та інвестує у технології, інновації та електронну мобільність у рамках свого природного зростання, продовжуючи формувати світ моторизованих двоколісних транспортних засобів.

У дилерських центрах KTM, Husqvarna Motorcycles та GASGAS. представлені мотоцикли наступних серій:

Основний слоган компанії «READY TO RACE» уособлює дух екстриму та подорожей.


Бажаєте більше дізнатися про KTM?

У 2019 році було відкрито музей KTM Motohall (видео), розташований в австрійському місті Маттігхофен, де знаходиться штаб-квартира компанії.

KTM Motohall являє собою інтерактивний музей, який дає відвідувачам можливість поринути в історію та культуру мотоциклів KTM. Експозиція музею складається з понад 300 мотоциклів, від класичних вінтажних моделей до найсучасніших спортивних мотоциклів.

Крім того, музей пропонує відвідувачам безліч інтерактивних експонатів, відеоінсталяцій та мультимедійних технологій, які дозволяють дізнатися більше про технічні характеристики мотоциклів KTM та захоплюючі історії їх створення та використання.


#KTMMotohall є результатом чотирирічного планування та майже 30 мільйонів євро інвестицій. Відкриття музею стало надзвичайно важливим днем для найбільшого європейського виробника. Якщо ви хочете познайомитися з історією мотоциклів КТМ, ми рекомендуємо відвідати KTM Motohall в Маттігхофені,

www.ktm-motohall.com